In de praktische ECOCLEAN® FILTERCOMBI PFU 3 heeft KSI de noodzakelijke elementen om adem / verfspuitlucht te leveren samengevoegd
EIGENSCHAPPEN:
De filters zijn gemaakt van hoge kwaliteit filtermateriaal
Vervaardigd door toonaangevende fabrikanten
Lees meer.
Voor een perfect verfspuitresultaat of ademlucht, is voorbereiding van de perslucht absoluut onmisbaar, omdat de door de compressor aangezogen en vervolgens gecomprimeerde lucht altijd verontreinigd is, bijvoorbeeld, door oliecomponenten uit de compressor evenals door condensaat en stofdeeltjes. De perslucht wordt, nadat deze door een koeldroger of adsorptiedroger is gedroogd, in drie fasen gefilterd. Door de boogvormige luchtinlaat, van de filterelementen, is de stromingsweerstand verminderd met maximaal 75%.
Na de eerste filtratie stap voor deeltjes tot 5 micron (inclusief waterscheidingsfunctie) en de tweede filtratie stap met 0,01 micron stroomt de lucht door een actief koolstoffilter: de Het eindresultaat is 100% technisch, deeltjesvrij en olievrije lucht.
In de praktische ECOCLEAN® FILTERCOMBI PFU 3 heeft KSI de noodzakelijke elementen om adem / verfspuitlucht te leveren samengevoegd:
De APF113-PFU3 heeft een uitgaande aansluiting van 1"binnendraad.
TECHNISCHE GEGEVENS:
Type | APF-PFU3 | APF113-PFU3 |
Capaciteit* | 3,60 m³/min. | 6,0 m³/min. |
Aansluiting | 1/2" | 1" |
Maat A | 446 mm. | 750 mm. |
Maat B | 24 mm. | 34 mm. |
Maat C | 547 mm. | 731 mm. |
Maat D | 128 mm. | 170 mm. |
* berekend bij 1 bar (abs) en 20°C op 7 bar werkdruk