De JAFE 10-HD is een allround kleine straalketel bij uitstek geschikt om mee te nemen voor kleine precisie straalwerkzaamheden in de decoratie-, metaal- of houtindustrie. Met een leeggewicht van 13,5 kilo en een handige draagbeugel en wielen is het eenvou Lees meer.
De HD-versie (HEAVY DUTY) is voorzien van slijtvaste onderdelen, daar waar het doorstromend straalmiddel extra slijtage kan veroorzaken, hierdoor een professionele kleine straalketel voor vele toepassingen.
SLIJTVASTE ONDERDELEN:
De HD-versie is ook voorzien van het AirQuick-systeem door dit systeem is de straalslang bij het beginnen van het stralen, vrij van straalmiddel, waardoor de ketel direct weer goed straalt en er niet eerst een golf straalmiddel uit de straalnozzle komt.
De JAFE 10-HD is een allround kleine straalketel bij uitstek geschikt om mee te nemen voor kleine precisie straalwerkzaamheden in de decoratie-, metaal- of houtindustrie. Met een leeggewicht van 13,5 kilo en een handige draagbeugel en wielen is het eenvoudig mee te nemen op een steiger of op lastig bereikbare plekken.
Toepassingen:
De JAFE straalketels hebben de volgende voordelen:
TECHNISCHE GEGEVENS:
Gewicht | : | 13,5 kg. |
Afmeting h x b x d | : | 610 x 330 x 350 mm. (zonder hendel) |
Inhoud straalketel | : | 8 liter |
Lengte straalslang standaard | : | 5,0 meter |
Standaard nozzle | : | 2,5 mm cylindrische nozzle |
Overige beschikbare nozzles | : | Cylindrisch 2,0 tot 5,5 mm. |
: | Venturi 2,0 tot 5,0 mm. | |
Luchtverbruik | : | 300 - 600 liter/min [met nozzle 2,5 mm.] |
Werkdruk | : | 0,5 tot 6 bar |